description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
2020-11-07
description
دبیرخانه جایزه ادبی جلال آل احمد، فهرست کتاب‌های رسیده به سیزدهمین دوره این رویداد ادبی را منتشر کرد.

فهرست آثار رسیده به دبیرخانه جایزه جلال منتشر شد

فهرست آثار رسیده به دبیرخانه جایزه جلال منتشر شد دبیرخانه جایزه ادبی جلال آل احمد، فهرست کتاب‌های رسیده به سیزدهمین دوره این رویداد ادبی را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به نقل از دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، این کتاب‌ها در چهار گروه رمان و …  

فهرست آثار رسیده به دبیرخانه جایزه جلال منتشر شد

دبیرخانه جایزه ادبی جلال آل احمد، فهرست کتاب‌های رسیده به سیزدهمین دوره این رویداد ادبی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به نقل از دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، این کتاب‌ها در چهار گروه رمان و داستان بلند، مستندنگاری، نقد ادبی و مجموعه داستان کوتاه (بر اساس حروف الفبای نام ناشر) دسته‌بندی شده‌اند.

قابل ذکر است، طبق روال دوره‌های گذشته، اطلاعات مربوط به آثار منتشرشده در سال ۱۳۹۸ از خانه کتاب و ادبیات ایران (مرجع رسمی اعلام آمار کتاب‌های منتشر شده) دریافت شده است. همچنین همزمان با انتشار فراخوان، طی مکاتباتی با مراکز نشر، فراخوان جایزه اطلاع‌رسانی شده بود.

دبیرخانه این رویداد ملی ادبی با شماره تلفن ۸۸۳۱۸۶۴۶-۰۲۱ داخلی ۲۱۸ پاسخگوی سوالات نویسندگان و ناشران در موضوع های مرتبط با جایزه است.

بر اساس اعلام دبیرخانه، فهرست کتاب‌های رسیده به دبیرخانه از طریق وب‌سایت رسمی جایزه ادبی جلال آل احمد به نشانی jalal.adabiatirani.com قابل دسترسی است.

گفتنی است بر اساس فراخوان سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، پیش از این ۱۰ آبان سال جاری به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار عنوان شده بود.
بر پایه این خبر، داوری آثار از میان کتاب‌هایی که در سال ۱۳۹۸ برای نخستین بار در یکی از حوزه‌های رمان و داستان بلند، مستندنگاری، نقد ادبی و مجموعه داستان کوتاه در ایران منتشر شده باشند، انجام می‌شود.

فهرست آثار.

 

دیدگاه خود را در مورد این متن برای ما بنویسید.

comment
account_circle
email